Daniel Siwiec

Rated 5,0 out of 5
2 lutego, 2022

CRT Studio tworzą ludzie, którzy znają się na tym co robią, a w swoją pracę wkładają masę serca- dlatego bardzo cenię współpracę z nimi, a trwa już od 2020 roku. Nasze drogi po raz pierwszy spotkały się podczas tworzenia „Bitwy o milion”, wtedy pomimo ogromu pracy, zespół CRT stanął na wysokości zadania. Jestem też bardzo zadowolony z jakości transmisji na żywo eventu, jaką wykonywało dla mojej firmy CRT Studio: wysokiej klasy sprzęt, doświadczeni specjaliści- całość realizacji na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam współpracę każdemu, komu zależy na wysokiej jakości usług.

przedsiębiorca, inwestor w nieruchomości, twórca internetowy.

Nedap Polska Sp. z o.o.

Rated 5,0 out of 5
2 lutego, 2022

Współpraca z tymi specjalistami jest niezwykle przyjemna i profesjonalna. Podczas realizacji naszego pomysłu, zespół CRT wykazywał ponad przeciętną inicjatywę, zmieniając nasz punkt widzenia co pozwoliło nam na obranie odpowiednich torów, a to z kolei przyczyniło się do zwiększenia zasięgu naszych webinarów.

Jako zespół Nedap Polska polecamy CRT studio.

Błażej Ożga Regional Consultant Manager Poland and EE

Marzena Bielecka Nieruchomości

Rated 5,0 out of 5
1 lutego, 2022

Przyjemność pracy z profesjonalistami. Bardzo dobry i szybki kontakt, elastyczne podejście i szukanie najlepszych rozwiązań. Efekt współpracy zgodnie z oczekiwaniami. Z pewnością wrócę z kolejnym zleceniem 🙂

Marzena Bielecka właściciel

Energomet - Piotr Wolski

Rated 5,0 out of 5
10 sierpnia, 2021

Firma CRT Studio wykonała bardzo profesjonalnie zlecone przeze mnie działania reklamowe. Chłopaki oprócz tego, że są bardzo dobrzy w tym co robią, to jeszcze są bardzo słowni, sumienni oraz zawsze jest z nimi kontakt. Nie przeszkadzało im również, że do wywiązania się z umowy musieli w krótkim czasie zrobić 1000 km objeżdżając wiele obiektów do sfotografowania. Szanuję ich za to, pozdrawiam i POLECAM !!!

Piotr Wolski, właściciel

KRYSTIAN PPH

Rated 5,0 out of 5
10 sierpnia, 2021

Pełen profesjonalizm, polecamy wykonanie usługi live streamingu.

KRYSTIAN

Urknall GmbH

Rated 5,0 out of 5
29 czerwca, 2021

Everything was delivered on time and we are really happy with the results. For sure we recommend CRT Studio as a cooperation partner. I hope we will cooperate again in the future.

We commissioned three films to our polish partner CRT Studio. The communication was easy, the films were made professionally an are looking very good.

Johannes Ginsberg, CEO

POLSKA GRUPA ELEKTRYCZNA FORUM-RONDO SP. Z O.O.

Rated 5,0 out of 5
29 czerwca, 2021

Doskonale przebiegająca współpraca, pozwala nam rekomendować GRUPĘ CRT STUDIO jako profesjonalnego, solidnego i odpowiedzialnego partnera do współpracy z gwarancją wysokiej jakości usług.

Z przyjemnością informujemy, że GRUPA CRT STUDIO SP. Z O.O. zrealizowała film z okazji 20-lecia istnienia P.G.E. Forum-Rondo Sp. z o.o. Zajęła się także przygotowaniem okolicznościowej animacji, a także obsługą fotograficzną. W trakcie przygotowań do realizacji ekipa wykazała się profesjonalizmem i kreatywnością w tworzeniu scenariusza filmu, a także koordynowaniem całości przedsięwzięcia, czego najlepszym potwierdzeniem są pozytywne opinie naszych pracowników, współpracowników oraz kontrahentów.

Elastyczność podczas dokonywania szczegółowych ustaleń sprawiły, że efekt końcowy był w pełni zadowalający. Na uwagę zasługuje również fakt niezwykłego zaangażowania pracowników GRUPY CRT STUDIO w przygotowania, terminowość, błyskawiczne reagowanie na wszelkie prośby, zmiany i sugestie oraz fachową pomoc merytoryczną okazywaną podczas realizacji.

Dyrektor operacyjny Wiesław Steć, FORUM-RONDO SP. Z O.O.

LUBELSKI FESTIWAL FILMOWY

Rated 5,0 out of 5
29 czerwca, 2021

GRUPA CRT STUDIO to przede wszystkim słowność, świetna komunikacja, przewidywanie ewentualnych problemów które my przegapiliśmy.

To daje nam wielki komfort pracy, pozwala skupić się na tematach związanych z programem festiwalu.

Współpraca Lubelskiego Festiwalu Filmowego z GRUPY CRT STUDIO datuje się praktycznie od początku istnienia tej firmy.

GRUPA CRT STUDIO tradycyjnie realizuje nam spoty promocyjne, materiały stanowiące oprawę projekcji festiwalowych, obsługę audiowizualną gali festiwalowej, składa i drukuje foldery z programem oraz dostarcza gadżetów z elementami identyfikacji wizualnej.

Andrzej Rusin, Dyrektor Programowy Lubelskiego Festiwalu Filmowego