POLSKA GRUPA ELEKTRYCZNA FORUM-RONDO SP. Z O.O.

Wiesław Steć

- Dyrektor operacyjny

Z przyjemnością informujemy, że GRUPA CRT STUDIO SP. Z O.O. zrealizowała film z okazji 20-lecia istnienia P.G.E. Forum-Rondo Sp. z o.o. Zajęła się także przygotowaniem okolicznościowej animacji, a także obsługą fotograficzną. W trakcie przygotowań do realizacji ekipa wykazała się profesjonalizmem i kreatywnością w tworzeniu scenariusza filmu, a także koordynowaniem całości przedsięwzięcia, czego najlepszym potwierdzeniem są pozytywne opinie naszych pracowników, współpracowników oraz kontrahentów.

Elastyczność podczas dokonywania szczegółowych ustaleń sprawiły, że efekt końcowy był w pełni zadowalający. Na uwagę zasługuje również fakt niezwykłego zaangażowania pracowników GRUPY CRT STUDIO w przygotowania, terminowość, błyskawiczne reagowanie na wszelkie prośby, zmiany i sugestie oraz fachową pomoc merytoryczną okazywaną podczas realizacji.

Doskonale przebiegająca współpraca, pozwala nam rekomendować GRUPĘ CRT STUDIO jako profesjonalnego, solidnego i odpowiedzialnego partnera do współpracy z gwarancją wysokiej jakości usług.

Lubelski Festiwal Filmowy

Andrzej Rusin

- Dyrektor Programowy Lubelskiego Festiwalu Filmowego

Współpraca Lubelskiego Festiwalu Filmowego z GRUPY CRT STUDIO datuje się praktycznie od początku istnienia tej firmy.

GRUPA CRT STUDIO tradycyjnie realizuje nam spoty promocyjne, materiały stanowiące oprawę projekcji festiwalowych, obsługę audiowizualną gali festiwalowej, składa i drukuje foldery z programem oraz dostarcza gadżetów z elementami identyfikacji wizualnej.

GRUPA CRT STUDIO to przede wszystkim słowność, świetna komunikacja, przewidywanie ewentualnych problemów które my przegapiliśmy.
To daje nam wielki komfort pracy, pozwala skupić się na tematach związanych z programem festiwalu.